1,2% – už ledo ritulį Kaune

Kaip ir kasmet, Lietuvos gyventojai gali paremti pasirinktą organizaciją dalimi savo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio – šiuo metu 1,2% GPM. Jei mylite ledo ritulį, patys sportuojate, vedate į treniruotes vaikus ir sergate už KAUNAS HOCKEY, būsime labai dėkingi gavę jūsų paramą! Patikėkite, net ir toks iš pažiūros nedidelis skaičius gali turėti daug teigiamos įtakos ledo ritulio kultūrai mūsų mieste.


Paramą skirti gali visi dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Tai padaryti galima iki liepos 1 dienos. Prašymą pildykitte internetu, per internetinę bankininkystę. Kaip tai padaryti?


Prisijungę į savo internetinį banką, Meniu juostoje ieškokite ir paeiliui spauskite šias nuorodas: e-paslaugos (jos dažniausiai būna po nuoroda „Kitos paslaugos ir nustatymai“) -> VMI e. paslaugos ⇒ SUTINKU (kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų perduoti trečiajai šaliai – VMI prie LR Finansų ministerijos) ->  Prisijungti prie EDS (elektroninio deklaravimo sistema).


Patekę į EDS, kairėje pusėje meniu juostoje ieškokite nuorodos ir spauskite ->  Pildyti formą ->  Prašymas skirti paramą -> pasirinkite formą FR0512 v.4. Spauskite ant ikonėlės ir pildykite. 


Kaip pildyti šią formą (pagal formos langelių numeraciją):

1 – asmens kodas

2 – telefono numeris (370 ir numeris)

3V – vardas

3P – pavardė

4 – gyvenamoji vieta (gatvė, namo ir buto nr., miesto ar kaimo pavadinimas, rajono pavadinimas)

5 – pažymėkite mokestinį laikotarpį (2019)

6S – uždėkite varnelę. Tai reiškia, kad paramą skirsite paramos gavėjams (šiuo atveju, „Kaunas Hockey“ klubui, o ne politinėms partijoms ir ne profesinėms sąjungoms)


Žemiau užpildykite visus 5 langelius vienoje eilutėje taip:


Pirmas langelis – pasirinkite: 2 paramos gavėjas

Antras langelis – paramos gavėjo „Kaunas Hockey“ klubas / įmonės kodas 302482406

Trečias ilgas – paskirtis – įrašykite: KAUNAS HOCKEY

Ketvirtas langelis – mokesčio dalies dydis procentais – įrašykite: 1,20 (jeigu skiriate visus 1,2%; arba kitokią dalį, jei ketinate šią paramą padalinti keliems gavėjams)

Penktas langelis – pažymėkite mokestinį laikotarpį, iki kurio norite skirti pajamų mokesčio dalį. Jei skiriate tik už 2019 metus iki 2020 m. – spauskite 2020, jei norite skirti už keletą metų – spauskite iki pageidaujamo mokestinio laikotarpio. Tokiu atveju, ši jūsų užpildyta forma galios keletą metų į priekį ir kasmet pildyti iš naujo nebereikės. Ačiū!

Užpildę visus laukus, tinklapio viršuje dešinėje spauskite Pateikti deklaraciją. Patvirtinimo lange dar kartą spauskite „Pateikti deklaracjią“.


 #fanaspriefano