„Kauno diena“ ir „Kaunas Hockey“ – kartu už ledo ritulį

„Simboliška, kad ruoštis naujam sezonui pradedame pasirašę bendradarbiavimo sutartį su „Kauno dienos“ dienraščiu, kuris ir miestas – neatsiejami", – sakė Lietuvos ledo ritulio vicečempiono klubo „Kaunas Hockey“ prezidentas Vytautas Kemėšis.


„Kaunas Hockey“ komanda tik 2017-ųjų spalį debiutavo Lietuvos ledo ritulio lygos čempionate, tačiau pasiekė didįjį finalą ir pelnė sidabro medalius. Dienraštis „Kauno diena“ ir portalas kauno.diena.lt visą sezoną žygiavo kartu su viena pajėgiausių šalies ledo ritulio ekipų.

„Pastebėjome, kaip entuziastingai ir energingai „Kaunas Hockey“ vadovai ėmėsi šio projekto, džiaugiamės prisidėję prie jo sėkmės. „Kaunas Hockey“, net ir neturėdamas šiuolaikinės bazės, atgaivino Kaune primirštą populiarią olimpinę sporto šaką, ėmėsi socialinės veiklos – įkūrė ledo ritulio "Savaitgalio akademiją" vaikams ir paaugliams.

Tikimės, kad ir ateinantis sezonas bus sėkmingas“, – teigė naują bendradarbiavimo sutartį su „Kaunas Hockey“ klubu pasirašęs „Kauno dieną“ leidžiančios bendrovės „Diena Media News“ direktorius Tadas Širvinskas.

„Labai džiaugiamės ir dėkojame „Kauno dienos“ komandai už nuostabų palaikymą ir nuoširdų bendradarbiavimą per praeitą Lietuvos čempionatą.

Todėl „Kauno diena“ – mūsų pirmasis didysis partneris 2018-2019 metų sezonui. Džiugu, kad ir toliau dirbsime drauge“, – pabrėžė „Kaunas Hockey“ klubo vadovas Petras Nausėda.

Pasak P.Nausėdos, pamažu ryškėja būsimo Lietuvos ledo ritulio sezono ir „Kaunas Hockey“ komandos kontūrai.

„Manau, kad išsaugosime maždaug 80 procentų ankstesnės sudėties žaidėjų, branduolys turėtų būti toks pat. Norėtume papildyti gretas vienu ar dviem žinomais Lietuvos ledo ritulininkais, o ar tai pavyks, paaiškės iki rugpjūčio. Ieškosime ir stiprių legionierių, – kalbėjo P.Nausėda. – Treniruosimės ir žaisime Kauno „Ledo arenoje“.

 

Planuojama, kad Lietuvos ledo ritulio lygos čempionatas startuos rugsėjo mėnesį.