Gražus P.Nausėdos įvartis paskutinę susitikimo minutę padovanojo „Kaunas Hockey“ pergalę prieš „Hockey Punks“

Trečiadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje įvyko paskutiniosios aštuntojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turo rungtynės, kuriose susikovė principiniai varžovai - Vilniaus „Hockey Punks“ (3/5) bei „Kaunas Hockey“ (5/3) komandos.

Aktyviai rungtynes pradėję šeimininkai išsiveržė jau trečią susitikimo minutę, kai po Roko Bacevičiaus smūgio iš toli prie ritulio pirmasis suskubo Artūras Švedavičius (2:39, rez. perd. R.Bacevičius ir Edgaras Rybakovas) bei įgrūdo jį į Artūro Pavliukovo ginamus vartus (1:0). Toliau dominavę „pankai“ rezgė pavojingas atakas, o Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Šarūnas Kuliešius (13:47, rez. perd. E.Rybakovas) kairiuoju kraštu prasiveržė niekieno netrukdomas bei antrą kartą šiose rungtynėse nuginklavo A.Pavliukovą (2:0). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė ir jau kauniečiai atliko daugiau smūgių į vartus. Itin drausmingose rungtynėse pirmą „Kaunas Hockey“ įvartį ketvirtą kėlinio minutę smūgiu iš vidutinio atstumo įmušė Remigijus Guoga (23:07, rez. perd. Petras Nausėda ir Dmitrijus Propopenkovas) - 1:2. Rezultatą kauniečiams išlyginti pavyko devintą antrojo kėlinio minutę, kai taip pat smūgiu iš vidutinio atstumo Simą Baltrūną nuginklavo Aleksandras Mihkeyonokas (28:41, rez. perd. Dovydas Streckis ir R.Guoga). Trečiame kėlinyje „Hockey Punks“ du kartus per septynias minutes žaidė daugumoje, tačiau įvarčių pasiekti nesugebėjo. Kai jau atrodė, kad komandos žais pratęsimą, laisvas nuo beveik mėlynos linijos „patranką“ paleido Petras Nausėda (59:28, rez. perd. A.Mikheyonokas), kurio stipraus smūgio neatrėmė S.Baltrūnas ir kauniečiai šventė pergalę. Tai buvo pirmasis P.Nausėdos įvartis šiame sezone.