Ledo ritulio akademija „Kaunas Hockey“ kviečia vaikus išbandyti šį sportą nemokamai

Ledo ritulio klubo „Kaunas Hockey“ vaikų akademija šią vasarą kartu su Kauno miesto savivaldybe surengė net dvi itin sėkmingas stovyklas Kauno vaikams, kuriose mažieji ne tik pažino šią sporto šaką, bet ir lavinosi gryname ore ir sporto salėse, bičiuliavosi bei visapusiškai puikiai leido laiką. Prasidėjus naujiems mokslo metams akademija tęsia pagrindinę savo veiklą ir pradeda treniruočių ant ledo sezoną. 


Specialus pasiūlymas naujokams – tiek mergaitėms, tiek berniukams, slapta besižavintiems šiuo sportu, bet dėl vienos ar kitos priežasties nedrįstantiems jo išbandyti – kvietimas visą rugsėjį su „Kaunas Hockey“ sportuoti, lavintis ir tobulėti nemokamai. 


„Ledo ritulys – tai ne tiesiog trys kėliniai rungtynių, šis sportas padeda augti visapusiškai – tiek stiprėti fiziškai, tiek ugdyti komandinę dvasią. Manau, šiuolaikiniams vaikams svarbūs tiek sveikatinimo, tiek bendruomeniškumo aspektai – ypač džiugu, kad tai supranta ir miesto savivaldos atstovai, kurių sprendimas skirti akademijai finansavimą išplečia mūsų galimybes ir leidžia į treniruotes pakviesti kuo daugiau berniukų ir mergaičių“, – sako išties užimta vasara besidžiaugiantis ir ne mažiau aktyvaus rudens besitikintis „Kaunas Hockey“ vadovas Petras Nausėda. 


„Kaunas Hockey“ akademijos treniruotės, vedamos kvalifikuotų specialistų, Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“ nuo rugsėjo vyksta šeštadieniais popiet (14:15– 15:15) ir sekmadieniais iš ryto (10:00 – 11:00). Naujokams akademija suteikia visq reikalingą įrangą – pačiūžas ir apsaugas. 


Pažengusiems akademijos nariams, sportuojantiems ne pirmą sezoną – papildomos treniruotės Ąžuolyno parke trečiadienio vakarais ir šeštadienį prieš lipant ant ledo. 


Registracija: https://bit.ly/31PBrwP


Informacija pasiteirauti telefonu: 

Linas - 868688521

Audronė - 868263779