Lietuvos čempionato anonsas:„Kaunas Hockey“ – „Hockey Punks“

 

„Kaunas Hockey“ – „Hockey Punks“
 
„Kaunas Hockey“ ir „Hockey Punks“ klubai pastaraisiais metais tampa principiniais varžovais, o papildomų žiežirbų į šio sezono šių komandų akistatas įberia ir tai, kad jos yra tiesioginės konkurentės dėl antrosios pozicijos turnyrinėje lentelėje, kuri suteiks itin svarbų namų pranašumą atkrintamosiose varžybose.
 
Spalio pradžioje įvykusiose pirmosiose šių komandų akistatose pamatėme dvi visiškai skirtingo stiliaus akistatas. Rungtynėse Kaune dominavo šeimininkų puolimas, o jie šventė pergalę 9:2, o dvikovoje Vilniuje gerokai geresnę gynybą pademonstravę „pankai“ džiaugėsi pergale po pratęsimo 2:1. Prieš trečiąją šių komandų akistatą galima tik spėlioti, kokį scenarijų išvysime šiame mūšyje, tačiau galima neabejoti, jog nuobodu mačą stebėsiantiems žiūrovams tikrai nebus.
 
Prieš pirmąją šių komandų akistatą „Kaunas Hockey“ turi vos 2 taškais daugiau nei jų varžovai, o abu klubai prieš būsimą dvikovą turi savo argumentų, kodėl jie turėtų iš šio mačo išeiti su pergale savo kišenėje. Kauniečiai jau keturis mačus iš eilės papildo savo taškų kraitį ir demonstruoja solidų žaidimą namuose, o „Energiją“ jų pačių aikštėje įveikę sostinės atstovai savo akimis įsitikino, kad su visais pirmenybių dalyviais jie gali kovoti ir jų pačių arenose.
 
Abi komandos vis dar turi ir daugybę neatskleisto potencialo, o kuriems iš jų pavyks sėkmingiau jį išnaudoti pamatysime dvejose intriguojančiose akistatose Kaune bei Vilniuje.
 
Lapkričio 3 dieną 18:00 val. Kauno ledo arenoje
Lapkričio 14 dieną 20:15 val. Vilniaus „Pramogų“ arenoje